Najlepsze pożyczki – listopad 2017

Najbardziej aktualne i najlepsze pożyczki na listopad 2017:

1. Usługi bankowe T-Mobile – pożyczki

Bardzo wysoka maksymalna kwota kredytu – do 200 000 PLN. Gotówka na konto nawet w jeden dzień. Atrakcyjne warunki spłaty z możliwością rozłożenia na raty do 10 lat. Szybka decyzja bez deklaracji dochodów i wizyt w salonie. Niestety nie ma możliwości przesunięcia terminu spłaty.

2. Getin Bank – Pożyczka na wyciąg z konta

Maksymalna kwota kredytu do 200 000 PLN, bez wizyty w oddziale i świadectwa dochodowego – decyzja tylko w oparciu o wyciąg z konta. Gotówka jest przekazywana na konto nawet w ciągu 24 godzin od decyzji. Wadą są wysokie stopy procentowe.

3. Deutsche Bank – Pożyczka gotówkowa

Kwota pożyczki do 200 000 PLN, bez poręczycieli. Pieniądze mogą być przeznaczone do jakichkolwiek celów. Maksymalny okres spłaty wynosi 7 lat. Zalety to szybka decyzja, a także promocyjne i atrakcyjne oprocentowanie. Główną wadą jest wysoka marża pobierana przez Deutsche Bank.

4. Credit Agricole – Pożyczka gotówkowa

Wartość zobowiązania do 150 000 PLN. Możliwość indywidualnego wyboru terminu spłaty. Korzyści dla stałych klientów Credit Agricole. Długi okres spłaty i atrakcyjne oprocentowanie przy wyższych stawkach. Minus za wysokie prowizje.

5. mBank – Pożyczka gotówkowa

Pożyczki od 500 PLN do 150 000 PLN. Maksymalny okres spłaty wynosi 7 lat. Oferta charakteryzuje się uproszczonymi formalnościami – zatwierdzana jest tylko dokumentem tożsamości. Bez zabezpieczenia i poręczyciela. Wada to wysoka prowizja pobierana przez mBank.

Paweł

Paweł

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego wpisu, zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami
Paweł

Zostaw komentarz

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *